Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz Koordinesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından Uyuşturucu Maddeler ve Uyuşturucu Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Toplumsal Bilincin oluşmasına yönelik bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda;

İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 14 Eğitim faaliyeti ile Okul yöneticileri, öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkan ve Üyeleri ile Öğrenci Velilerine yönelik Narkoanne & Narkorehber Yetişkin Eğitimi düzenlenmiştir.

Uyuşturucu madde kullanımı ve uyuşturucu madde bağımlılığı hususunda bilinçli, farkında olan bir toplum hedefiyle gerçekleştirilen bilgilendirme, bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları sürecinde Tamamı Anne ve Anne Adayı olmak üzere Toplam 585 vatandaşımıza ulaşılmıştır.

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Toplumun Huzur ve Güvenliğinin sağlanması, çocuk ve gençliğin sağlıklı geleceğine dair uyuşturucu madde suçlarının önlenmesine yönelik mücadelemizde; uyuşturucuya hayır diyebilen bir toplum inşa etmek amaç ve hedefimiz kararlılıkla sürdürülecektir.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir