Yalova’nın merkez köy muhtarları, Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel’i makamında ziyaret etti.

“Vatandaşlarımız ile devletimiz arasında bir köprü vazifesi görerek, kamu hizmetinin köylerimize hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görev üstleniyorsunuz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Mehmet Gürel, “Önümüzdeki günlerde sizlerle yapacağımız görüşmelerde hemşehrilerimizin ihtiyaçları noktasında elimizden geleni yapmaya özen göstereceğiz. Ortak akıl ile hareket ederek koordineli olmalı ve bu doğrultuda sorunların çözülmesini sağlamalıyız. Sorunlara ilişkin kalıcı adımlar atarak çözüme ulaştırmak ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirmek hedeflerimiz arasında olacaktır” dedi.

Köy muhtarları, gerçekleştirdikleri ziyarette; köylerin sorunları ve ihtiyaçları hakkında Başkan Mehmet Gürel’e bilgilendirmede bulundu. Başkan Mehmet Gürel ise, köylerin ihtiyaçlarının karşılanması ve hizmetlerin adaletli bir şekilde dağıtılması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Karşılıklı fikir alışverişi içerisinde geçen görüşmenin sonunda köy muhtarlarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Başkan Mehmet Gürel, “Her zaman köy muhtarlarımızın yanındayız, elimizden geldiğince işbirliği içerisinde, sizlerle daha sık görüşerek çalışacağız. Hepinize görevlerinde başarılar diliyor, ziyaretlerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir