Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol, seçim öncesi vermiş olduğu doğalgaz yatırımı ile ilgili sözü yerine getiriyor. 

Sülümenli halkının yıllardır beklediği doğalgaz yatırımı ile ilgili doğalgaz boru hattı döşeme çalışmalarının başladığını müjdeleyen Başkan Varol, desteklerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a kasaba halkı adına teşekkür etti.

31 Mart yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte EPDK’yı ziyaret eden Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol, doğalgazın kasabaya kazandırılması konusunda yatırım sözünü almıştı. 

Geçtiğimiz günlerde Sülümenli Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Taytak, doğalgaz yatırımının hızlanması noktası yetkili mercileri aramasının ardından bugün itibariyle doğalgaz boru hattı döşeme çalışmaları başladı. 

KURBAN KESİMİYLE İLK KAZMA VURULDU

Sülümenli Kasabasına doğalgaz boru hattı döşenmesiyle ilgili ilk kazmanın vurulduğunu söyleyen Başkan Varol, kurban keserek, bu mutluluğu belde halkı ile beraber yaşadı. 

Başkan Varol, “Seçim öncesi verdiğimiz doğalgaz yatırımı sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

Kasabamızın yıllardır beklediği bu hizmeti nihayet hayata geçiriyoruz. 

Doğalgaz hat döşeme çalışmalarımızı kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz. 

Bu süreçte bizlere destek olan ve katkı sağlayan Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’e kasaba halkımız adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

#Sülümenli #DoğalgazYatırımı  #HüseyinVarol #MehmetTaytak #MHP #EnerjiYatırımı #KasabaHizmeti #SözVerildiYapıldı #TemizEnerji

 

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir