Eroğlu: Güçlü bir ekip var
Afyon Basın Cemiyeti’ne ziyarette bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “İlkeli bir yayın yapmayı hedef edinmişsiniz. 

Burada güçlü bir ekipte var. Duayen gazeteciler var. Hayırlı olsun, biz de elimizden geldiğince ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Telekom İl Müdürü Mehmet Murat Uslular,  geçtiğimiz günlerde kurulan Afyon Basın Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Ziyaretler Kanal3 Televizyonu Afyon stüdyolarının bulunduğu binada gerçekleşti. 

Örsdemir ve Uslular, ABC yönetimine hayırlı olsun temennilerini ilettiler.
“AMACIMIZ İLKELİ HABERCİLİĞİ YAYGINLAŞTIRMAK VE GELİŞTİRMEK”
Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu da, Afyon Basın Cemiyeti’ni ziyaret etti. 

Konukları, Afyon Basın Cemiyeti Başkanı İsmail Akar, Başkan Yardımcısı Selcen Dilek Çöygün, Hakan Dilek, Yönetim Kurulu Üyeleri Polat Yılmaz, Soner Gürsan, Resul Sündük, Zafer Murat Çakır ve ABC Kadın Kolları Başkanı Nergiz Kılıç Savruk ağırladı. Afyon Basın Cemiyeti Başkanı İsmail Akar, amaçlarının ilkeli haberciliği yaygınlaştırmak ve geliştirmek olduğunu aktardı. 

EROĞLU, ABC’YE ÜYE OLDU
Eroğlu, yeni cemiyetinin hayırlı olmasını diledi. 

Cemiyet ekibinin güçlü ve duayen gazetecilerden oluştuğunu dile getiren Eroğlu, “İlkeli bir yayın yapmayı hedef edinmişsiniz. 

Burada güçlü bir ekipte var. Duayen gazeteciler var. Hayırlı olsun, biz de elimizden geldiğince ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Ziyarette Eroğlu, Afyon Basın Cemiyeti’ne üye oldu.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir