Gazeteci yapımcı ve yönetmen Mesut Solak’ın hazırlayıp sunacağı Benim Hikâyem programı yakında Türkiye’nin referans kanalı TELE 1ekranlarında başlıyor.

Bizde konu ile ilgili Mesut Solak’a içeriğini ve programın detaylarını sorduk.

‘’Benim hikâyem uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir program. Her insanın bir yaşam hikâyesi vardır ve bunların birçoğu bizlere ilham verir diyerek yola çıktım. Bir insanın isterse ama gerçekten isterse neler yapabileceğini gösteren başarı hikâyelerini ekrana getireceğiz. Bunun yanında unutulmaya yüz tutmuş meslekleri, değerlerimizi, bazen bir sanatçıyı ya da kendi hikâyesini yaratmış siyasetçileri çekeceğiz. Her bölümün sonunda izleyenlerin kendilerine iyi şeyler hissettirmek en büyük dileğim. Yaşadığımız zamanda her tarafta bir negatiflik var, iyi haberler ve güzel hikâyeler sanırım herkese iyi gelecek. Format gereği hikâye neredeyse bizde oradan olacağız. Böyle olunca her bölümde ülkemizi de karış karış gezmiş bunu da izleyenlere göstermiş olacağız. Benim hikâyem farklı formatı ve zengin içeriği ile TELE 1 izleyicilerin kısa sürede seveceği bir yayın olacak. Bir bölümde başarılı bir iş kadını konuşurken belki de gelecek hafta çok önemli bir değerimizi izleyeceğiz. Böyle olunca sıkıcı olmayan ve her hafta acaba neler yayınlanacak diye merakla beklenen bir yayın olacak.

Dediğim gibi uzun zamandır üzerinde çalıştığım için hemen hemen her ayrıntı şu an kafamda hazır. İlk ölümün çekime de da bu hafta başlıyoruz.’’

Bizde Mesut beyi yeni programında başarılar diliyor ve merakla bekliyoruz.

 

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir