Anadolu Birliği Partisi (ABP) Genel Başkan Bedri Yalçın liderliğinde, Türkiye siyaset sahnesinde güçlü ve etkin bir konum edinmeye devam ediyor. Parti, Anadolu’nun dört bir yanından yükselen sesleri ülke gündeminde güçlü bir şekilde temsil etme misyonuyla, kadrolarını genişletiyor ve yeniliyor. Bu kapsamda, ABP Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle Muzaffer İbiş, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak resmi olarak göreve başladı.

Yeni atama, parti içerisinde stratejik bir hamle olarak görülüyor. Muzaffer İbiş’in tecrübesi ve liderliği, partiye mali disiplin ve stratejik yönetim konularında yeni bir soluk getirecek. Genel Başkan Bedri Yalçın, törende yaptığı konuşmada, “Anadolu Birliği Partisi olarak, Türkiye’nin her köşesinden gelen vatandaşlarımızın seslerini daha güçlü bir şekilde duyurabilmek adına kadromuzu güçlendiriyoruz. Muzaffer İbiş’in katılımıyla, mali işler ve stratejik planlamalarımızda yeni bir döneme girdik. Kendisinin bilgi ve birikimi, partimizin iktidara yürüyüşünde büyük bir değer katacaktır,” dedi.

Anadolu Birliği Partisi, özellikle Anadolu’da ötelenmiş ve yok sayılmış kesimlerin güçlü bir sesi olma amacını güçlendirmeye devam ediyor. Parti, iktidara karşı ciddi ve etkili muhalefet yaparak, vatandaşların gönlünde taht kurmaya ve Türkiye’nin dört bir yanında destek toplamaya devam ediyor. Yeni atamalar ve stratejik planlamalar, ABP’nin bu hedefler doğrultusunda ilerlediğinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

ÖZGEÇMİŞ

Muzaffer İbiş, 14 Şubat 1974 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra Aydınlıkevler Ticaret Lisesi’nin muhasebe bölümünden mezun olmuştur. Eğitimine devam ederek, 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.

1996-1997 yılları arasında askerlik görevini yerine getirmiş, 1995-1999 yılları arasında ise orta ve büyük ölçekli şirketlerde muhasebe ve finans müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. 1999 yılında mali müşavirlik sınavlarını başarıyla geçerek A.S.M.M.M.O. (Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) kaydını yapmış ve mali müşavir olarak serbest meslek faaliyetlerine başlamıştır.

2011 yılında Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisanslarını almış, 2016 yılında Kamu Gözetimi Kurumu’ndan yetkilendirme alarak Themis Global Bağımsız Denetim A.Ş.’yi kurmuş ve faaliyetlerini İstanbul’a taşımıştır. Şirketin kurucusu olan İbiş, halen “sorumlu ortak ve baş denetçi” olarak görevine devam etmektedir. Muzaffer İbiş, evli ve iki çocuk babasıdır.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir