2023 Ekim ayında başlayan ve her hafta Salı günleri Gazete3’te yayınlanan “EKONOMİA” sayfası, 3 Eylül 2024 Salı gününe kadar her 15 günde bir “EKONOMİ YAZ” adıyla farklı bir formatta yayınlanacak.

Akarçay, “Bu süreçte sizlerden hem kısa bir dinlenme zamanı ve diğer hayata geçireceğim kültürel projelere daha fazla vakit ayırma adına kısa bir müsaade istiyorum. 

“Ekonomia Yaz” adlı sayfamızda da yaz boyunca, İlimiz İş Dünyası yoğunlukta olmak üzere iş dünyamızın değerli insanlarını ve işletmelerini daha fazla tanıtarak farklı bir sayfa formatı ile sizlerle birlikte olacağız. 

Bu noktada göstermiş olduğunuz ilgiye, güzel dileklere, takdir eden düşüncelerinize, yol gösterici eleştiri, öğüt ve tavsiyelerinize yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Gazeteci Akarçay bu döneme kadar yaptığı önemli haber başlıklarından bahsederek şunları dile getirdi;

“Son olarak, bu zaman süresince tümü özel haber, yorum, görüş, öneri ve bilgilendirme metni olmak üzere tarafımca hazırlanmış toplam 182 adet haberi o güzel değerli vakitlerinizi ayırarak okuduğunuz için siz kıymetli okuyucu dostlarıma, 

İlimiz İş Dünyasına, İlimiz Yöneticilerine, protokolüne, STK Yöneticilerine ve Kıymetli Halkımıza kucaklar dolusu teşekkür ediyorum.”

Gazeteci Murat Akarçay’ın 32 hafta boyunca ele aldığı önemli haber başlıkları:

7 Kasım 2023: Afyon halkı için yumurta fiyatlarının düşürülmesini sağlayarak, üreticilerin fiyat indirimine gitmesine vesile oldu.

21 Kasım 2023: Kocatepe’de Atatürk’ün tarihi siluetinin tespiti ve ziyaretçilere gösterilmesi için başlattığımız girişimler hızlıca sonuç verdi.

19 Aralık 2023: Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü ile Kocatepe’de yer tespiti ve işaretleme çalışmalarını gerçekleştirdi.

16 Ocak 2024: TMO Afyonkarahisar İl Müdürlüğü’nün tadilat talebimizi üç gün içinde tamamlamasını sağladı.

6 Şubat 2024: Kira Kazanç Vergi Beyanları konusunda kamuoyunda bilinç oluşturarak vergi beyan sayılarında olumlu artış sağladı.

20 Şubat 2024: Afyonkarahisar Fuar ve Kongre Merkezi fikrini gündeme getirerek belediye başkan adaylarının vaatlerine dahil olmasına ilham kaynağı oldu.

12 Mart 2024: Afyonkarahisarlı emlak ofislerinin talebi üzerine İl Defterdarlığı geniş bilgilendirme toplantısı düzenledi.

23 Nisan 2024: Afyon OSB’de giriş tabelalarının yenilenmesi için yapılan başvurumuz olumlu sonuçlandı.

30 Nisan 2024: AKÜ-ANS Kampüs totemlerinin yenilenmesi talebimiz aynı gün karşılık buldu.

21 Mayıs 2024: Park Hayat Hastanesi’nin orta refüj konusu Belediye Meclisi gündemine gelme aşamasına ulaştı.

#EKONOMİYAZ #Afyonkarahisar #İşDünyası #Girişimcilik #ValiYiğitbaşı #Jelibon #GençlikSpor #AcarKardeşler #Gastronomi #EkonomiYazDönemi #BaşarıHikayeleri

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir