Yalova Belediyesi resmi sitesi üzerinden vatandaşların ileriye yönelik görüşleri alınmaya başlandı. ‘Vatandaş Memnuniyet Anketi’nin 2025-2029 stratejik plan çalışmaları için bir yol haritası çizmesi amaçlanıyor.

Yalova Belediyesi, resmi internet sitesi olan www.yalova.bel.tr üzerinden vatandaşlar için ‘Memnuniyet Anketi’ hazırladı. Başkan Mehmet Gürel’in talimatıyla hayata geçirilen çalışma ile 2025-2029 Stratejik Planı için vatandaşların görüşleri doğrultusunda bir yol haritası çizilmesi amaçlanıyor.

İnternet sitesine giren vatandaşlar, Başkan Gürel’in imzası ile “Yalova için 5 dakikanızı ayırır mısınız?” sorusu yöneltilerek anket çalışmasına yönlendiriliyor. QR kod okutularak veya görsele tıklayarak ankete katılabilen vatandaşlara da seslenen Başkan Gürel, “Değerli Yalova Halkı, Yalova Belediyesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve 2025-2029 stratejik plan çalışmalarında kullanılmak üzere görüşlerinizi önemsiyoruz. Bu anketle, belediyemizin faaliyet hizmetlerini değerlendirebilir, beklenti ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Katılımınız, hizmet kalitemizi artırmamızda bize yol gösterecektir. Anketimize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Yalova Belediyesi tarafından sunulan hizmetler ve faaliyetlerle ilgili düşüncelerin alındığı ankette Yalova Belediyesi Çağrı Merkezi olan 153 Hattı’ndan da memnun olunup olunmadığı görüşü alınıyor. Ankette ayrıca gelecek 5 yılda Yalova’nın nasıl anılması gerektiği, gelecek vizyonunun ne olması gerektiği sorusu yöneltiliyor.

 

 

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir