Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, seçimi kazanan belediye başkanlarını ziyaret ederek üretken belediyecilik vurgusu yaptı. 

Taytak, MHP’nin belediyelerinde vatandaşların “üretken belediyecilik” ile tanışacağını belirtti ve projelerin hayata geçmesi için destek sözü verdi.

Bolvadin Belediyesi Ziyareti: İlk Durağımız Hizmet

Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet, Bolvadin Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Derviş Aynacı’yı tebrik etti. Taytak, “Hizmete odaklanma zamanı geldi. MHP’nin üretken belediyecilik hizmetiyle Bolvadin’i hak ettiği noktaya taşıyacağız” dedi ve projelerin hayata geçmesi için destek vereceklerini söyledi.

Dişli ve Özburun Belediyeleri Ziyareti: Halkla İşbirliği

Daha sonra Dişli ve Özburun Belediyelerini ziyaret eden Taytak, burada belediye başkanlarına hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

Üretken belediyeciliğin bu bölgelerde de hayat bulacağını belirten Taytak, vatandaşlarla işbirliği içinde hareket edeceklerini vurguladı.

İl Başkanı Kahveci’nin Destek Sözleri

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci ise Taytak’ın destekleriyle belediye başkanlarının her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti. 

Seçilen belediye başkanlarına hayırlı olması dileğinde bulunan Kahveci, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

#MHPTaytak #BelediyeBaşkanları #ÜretkenBelediyecilik #Afyonkarahisar #MehmetTaytak #AhmetKahveci

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir