Özel Yalova fen bilimleri özel öğretim kursu ve uluslararası kadın ve toplumsal Gelişim Derneği işbirliği protokolü geregince uluslararası kadın ve toplumsal Gelişim Derneği üyeleri ve birinci derece yakınlarına eğitim süreçlerini planlayabilmeleri için eğitim ücretlerinde indirim uygulanarak destek sunmak.

Anlaşma gereği indirimler eğitim ücreti üzerinden yapılacak bu ücretleri kitap dahil olacaktır.

Dernek üyeleri ve birinci derece akrabaları için uygulanacak fiyat listesi konusunda da anlaşmaya varılmıştır.

Anlaşma imzaları özel Yalova fen bilimleri özel öğretim kursu müdüresi Didem Sezer Çakmak ve KATFA-DER’İN başkanı Nurten Anıl tarafından imzalandı.

Dernek başkanı Nurten Anıl Eğitim kurumu müdüresi Didem hanım’a teşekkür ederek, işbirliklerinin hayırlara vesile olmasını dilerim. Tüm üyelerimizin ve yakınlarının öğrencilerinin bu özel indirimden yararlanmasının ailelerimize büyük destek ve katkı sağlayacağını belirtmek isterim. Günümüz ekonomik koşullarında oldukça yekün tutan ve ailelerin zor duruma olduğunu göz önünde bulundurursak bu çok önemli bir işbirliği. Bir nebze de olsa ailelere nefes aldıracak bir durum. Eğitim kurumumuza ve müdüresi Didem hanım’a tekrar teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir