Yalova Belediyesi bünyesinde tiyatro kursu alan Kadın Tiyatro Topluluğu, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı boyunca büyük bir özveri ve heyecanla çalıştı. Emeğin ve sanatın bir arada harmanlandığı bu süreç, yıl sonu oyunu “Tozlu Kadın Tiradları” ile taçlanıyor. Oyun, 4 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 20:00’da Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Kadın Tiyatro Topluluğu, kadınların tiyatroya olan ilgisini artırmayı, sanat yoluyla kendilerini ifade etmelerini sağlamayı ve toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Gerçek Hayatın Bir Yansıması: “Tozlu Kadın Tiradları”

“Tozlu Kadın Tiradları” isimli oyun, kadınların yaşadığı zorlukları, hayallerini ve mücadelelerini sahneye taşıyarak izleyicilere derin bir duygusal deneyim sunacak. Tiradlardan oluşan bu özel seçki, her bir oyuncunun bireysel yeteneğini sergilemesine imkân tanıyacak.

Yalova Belediyesi, bu anlamlı etkinlik ile sanata ve kadınlara verdiği desteği bir kez daha gösterecek. Kadınlarımızın sahneleyeceği bu etkileyici performansa tanıklık etmek adına herkesi bu unutulmaz geceye ve oyuna ortak olmaya davet ediyoruz.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir