Destine ve Çiğiltepe Yurdu’nda mezuniyet kına gecesi coşkuyla kutlandı
Afyonkarahisar’da bulunan Destine Hatun Kız Öğrenci Yurdu ve Çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu, mezuniyet kına gecesi etkinliği ile öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bu anlamlı etkinlik, öğrencilerin mezuniyetlerini kutlamak ve onların sivil hayatlarına adım atmalarını desteklemek amacıyla düzenlendi.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu özel gecede öğrencilere müzik dinletisi sunarak eğlence dolu anlar yaşanmasına katkıda bulundu. 

İl Müdürlüğü’nün müzik ekibi, icra ettikleri şarkılarla öğrencilerin coşkusunu artırdı. Hem geleneksel hem de modern müziklerin harmanlandığı performans, katılımcılardan büyük beğeni topladı.
Yurt müdürlerinden anlamlı mesajlar
Kına gecesinde Destine Hatun Yurt Müdürü Aysun Keskin ve Çiğiltepe Yurt Müdürü Meltem Biner, öğrencilerin ellerine kına yakarak onlara sivil hayatlarında başarılar diledi. 

Bu sembolik ve geleneksel hareket, öğrencilere hem manevi destek hem de moral verdi. Yurt Müdürleri, yaptıkları konuşmalarda öğrencilerin azim ve çalışkanlıkları ile gurur duyduklarını belirterek, mezuniyet sonrası hayatlarında da aynı başarıyı sürdüreceklerine inandıklarını ifade etti.


İl Müdürü Kasapoğlu’ndan destek mesajı
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, yaptığı konuşmada mezun olan öğrencilere sivil yaşamlarında başarılar diledi. 

Kasapoğlu, “Bugün burada, geleceğin güçlü kadınlarını uğurluyoruz. Sizler, sadece ailenizin değil, bu ülkenin de umudu ve geleceğisiniz. Sizlerin başarısı, ülkemizin de başarısıdır. Yeni hayatınızda da aynı azim ve kararlılıkla ilerleyeceğinize inancımız tamdır,” diyerek öğrencilere moral verdi.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir