Yalova Belediyesi ile Özel V DENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında indirim protokolü imzalandı. Başkan Mehmet Gürel’in imzaladığı protokol ile Yalova Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınları, V DENT’teki tüm diş tedavilerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Yalova Belediyesi, personeline ağız ve diş sağlığı alanında yeni bir avantaj sunmak için Özel V Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile iş birliği protokolü imzaladı.

Yalova Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen protokol imza törenine Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, V Dent Kurucu Ortaklarından Uzman Diş Hekimi Çene Cerrahı Oğuzhan Cengiz, Cemre Baş ve Uzman Diş Hekimi Endodontist Utku Can Kemeç katıldı.

Personelin yararına olacak protokole imza attıklarını söyleyen Başkan Mehmet Gürel, “Bu protokol ile personelimiz ve birinci derece yakınları, personel kimlik kartlarını ibraz ederek ağız ve diş sağlığı muayene ve diş tedavi hizmetlerinden yüzde 20 indirimle faydalanabileceklerdir.  Protokolümüzün tüm personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Protokole imza atan V Dent Kurucu Ortaklarından Oğuzhan Cengiz ise, “Yalova Belediyesi ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu protokol çerçevesinde Yalova Belediyesi personeli ve birinci derece yakınları, yılda bir kez diş hekimi muayenesi ve panoramik röntgen tedavisinden ücretsiz yararlanacaklar. Ayrıca, protokol kapsamında çocuk diş hekimi tedavileri, kompozit dolgu, kanal tedavisi, tam protez, bölümlü protez, diş çekimi, implant, gömülü diş operasyonu, detertaj ve ortodontik tedavi gibi birçok hizmetten indirimli olarak faydalanabilecekler” şeklinde konuştu.

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir