Afyonkarahisar’ın çeşitli ilçelerinde ve vali yardımcılığı pozisyonlarında önemli görev değişiklikleri yapıldı. 

Osman Bilici, Harun Reşit Han, Emre Yeşilbaş gibi kaymakamlar yeni görevlerine atanırken, vali yardımcıları da farklı illere kaydırıldı.

Kaymakam Atamaları
Afyonkarahisar’ın ilçelerinde yapılan kaymakam atamalarıyla önemli değişiklikler gerçekleşti. 

Emirdağ İlçesi Kaymakamı Osman Bilici, Nevşehir Avanos Kaymakamı olarak atandı. 

Şuhut İlçesi Kaymakamı Harun Reşit Han, Şanlıurfa Harran Kaymakamı olarak görevlendirildi. 

Çay İlçesi Kaymakamı Emre Yeşilbaş, Kırşehir Mucur Kaymakamı olarak tayin edildi. Sultandağı Kaymakamı Tunahan Nas, Malatya Pütürge Kaymakamı olarak atanırken, Sinanpaşa Kaymakamı Yaşar Artar, Adıyaman Samsat Kaymakamı olarak görevlendirildi. 

Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat ise Sinop Vali Yardımcısı olarak atandı.

Vali Yardımcısı Atamaları
Afyonkarahisar vali yardımcıları da yeni görevlerine atandı. Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Fatih Topuz, Çay İlçe Kaymakamı olarak görevlendirildi. Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yasin Akgül, Emirdağ Kaymakamı olarak atandı. Bitlis Vali Yardımcısı İzzet Cem Eser, Şuhut Kaymakamı olarak tayin edildi. Edirne Vali Yardımcısı Ali Uysal ve Antalya Vali Yardımcısı Yalçın Sezgin, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı olarak atandı. Manisa’nın Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan ise Bolvadin Kaymakamı olarak görevlendirildi.

Görev Değişikliklerinin Ayrıntıları
Bu atamalarla birlikte Afyonkarahisar’da çeşitli ilçe ve vali yardımcısı pozisyonlarında önemli değişiklikler yapıldı. Afyonkarahisar Vali Yardımcısı olarak görev yapan Fatih Topuz, Çay İlçe Kaymakamı olarak atanırken, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yasin Akgül, Emirdağ Kaymakamı olarak görevlendirildi.

#Afyonkarahisar #KaymakamAtamaları #ValiYardımcısıAtamaları #GörevDeğişiklikleri #YeniGörevler #Nevşehir #Şanlıurfa #Malatya #Adıyaman #Sinop

administrator

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir